Spoji telefon na memorijski nacin rada i tako ga obrisi prek kompa...
rekao sam vec da ne moze tako...ima li jos ideja sem restarta telefona?? ne vrti nikakav plejer,a kad ga obrisem tako preko kompa ostanu i dalje detalji u video centry?
rekao sam vec da ne moze tako...ima li jos ideja sem restarta telefona?? ne vrti nikakav plejer,a kad ga obrisem tako preko kompa ostanu i dalje detalji u video centry?
ako ti to tak jako smeta,format ce pomoc i gotovo spasi poruke i imenik i gotovo...
Bookmarks