pa ovo sto vidim na slikama cini mi se kopija iphone-a. Zalosno je da prije nisu pokusali malo neke stvari "ergonomizirat" a ne sad kad je "konkurencija" pritisla.

Uz gomilu nedostataka na iphone-u, mogu slobodno rec da je u nekim osnovnim stvarima zgazio wm vec sad.

al neka konkurencije, pokrenut ce se neke stvari na bolje.