Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chief_Wolfinjo Pregledaj post
    da se samo priključim
    i ja sam pokupio virus i sve radi normano osim kada
    stisnem ctrl alt delete ... onda se javi poruka :

    task manager has been disabled by your administator

    i jedino to nemogu otvoriti... kak da se tog sranja riješim ?

    koji je najbolji i 100% free anitvirusni program ili sa crackom

    hvala


    Start > Run > gpedit.msc > Administrative Templates > System > Ctrl+Alt+Del Options > Remove Task Manager stavi na Not Configured ili Disabled
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    Start > Run > gpedit.msc > Administrative Templates > System > Ctrl+Alt+Del Options > Remove Task Manager stavi na Not Configured ili Disabled

    da to sam i napravio. proguglao sam i

    inače zahvaljuem na odgovoru


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Critical system errors! Neki virus me napao
    By ijelec4 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-11-2006, 17:36
  2. Neki virus
    By .andro. in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-10-2006, 10:05
  3. pojavio mi se neki virus na kompu
    By Lorry-Brzi in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 05-07-2006, 13:25
  4. neki virus
    By bbbrljo in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 22-06-2005, 19:25
  5. Aje neko daj neki fw ja sam naso neki koji nije ispravan
    By blazzer in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-01-2005, 22:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove