= Citat = Izvorno postao Dark Pregledaj post
A daj jednostavno u oglasniku kupiš otključan. Ima ih za manje od 4000kn, a ako uračunaš dvogodišnju pretplatu u ovu cijenu koju si ti naveo, te troškove razgovora i roaminga...
Ma nije u novcima problem. A glupo mi je imat otkljucanog da se ne sjebe. Kazu da se moze zamrznut sve ako se spoji na appleovu stranicu.