Možda ti je samo promjenjen pregled glavnog izbornika. Idi u meni>opcije>Pregled glav. izbornika i odaberi pregled Mreža.
Možda ti je samo promjenjen pregled glavnog izbornika. Idi u meni>opcije>Pregled glav. izbornika i odaberi pregled Mreža.
Ne,nije do toga!Ali se SMS info sam nekako sredio(nemam pojma kako)
No,pojavio se novi problem:Krivo mi pokazuje memoriju:
Idem u galeriju > opcije > stanje memorije > telefon (3,2 MB) i stanje ovakvo:
Slobodno: 3,0 MB
Galerija: 2,5 MB
Poruke: 399 kB
Aplikacije: 356 kB
Oznake:0,4 kB
Ali u Galeriji je:
Fotografije - 0,0 kB
Video isječci - 0,5 kB
Glazbene datoteke - 0,5 kB
Teme - 1,2 MB
Grafike: 151 kB
Tonovi: 254 kB
Snimke - 0,0 kB
Prim.datoteke - 0,0 kB
Ukupno kad zbrojim to je oko 1,6 mb.
On mene "krade" za 900 kB.
Što mu je?
Jel ga trebam dati na servis?
Bookmarks