Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-mobile
    Postova
    70
    Bodovi
    9.297
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.297, Nivo: 23
    Bodovi: 9.297, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Možda ti je samo promjenjen pregled glavnog izbornika. Idi u meni>opcije>Pregled glav. izbornika i odaberi pregled Mreža.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    LG Optimus 2X
    Operater
    T-Mobile Mrak Tarifa
    Godina
    31
    Postova
    302
    Bodovi
    11.145
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jkovac99 Pregledaj post
    Možda ti je samo promjenjen pregled glavnog izbornika. Idi u meni>opcije>Pregled glav. izbornika i odaberi pregled Mreža.
    Ne,nije do toga!Ali se SMS info sam nekako sredio(nemam pojma kako)
    No,pojavio se novi problem:Krivo mi pokazuje memoriju:
    Idem u galeriju > opcije > stanje memorije > telefon (3,2 MB) i stanje ovakvo:
    Slobodno: 3,0 MB
    Galerija: 2,5 MB
    Poruke: 399 kB
    Aplikacije: 356 kB
    Oznake:0,4 kB
    Ali u Galeriji je:
    Fotografije - 0,0 kB
    Video isječci - 0,5 kB
    Glazbene datoteke - 0,5 kB
    Teme - 1,2 MB
    Grafike: 151 kB
    Tonovi: 254 kB
    Snimke - 0,0 kB
    Prim.datoteke - 0,0 kB
    Ukupno kad zbrojim to je oko 1,6 mb.
    On mene "krade" za 900 kB.
    Što mu je?
    Jel ga trebam dati na servis?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. XP SP2 Nestao search
    By V3rt!g(o) in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-08-2007, 08:17
  2. Nestao usb
    By ExCenTric in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-09-2006, 14:12
  3. nestao menu
    By birkoff in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-06-2006, 13:44
  4. Nestao tapette na V3-ci
    By cromato in forum Općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-01-2006, 19:06
  5. Di je nestao Ch3lawy?
    By //Wild-Boy\\ in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 12-07-2004, 12:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove