Ma moglo se prije slati i na VIP i na Cronet (HT)... Ali su (sa nase strane, kao zbog SPAM-a, a postoji sigurno drugi razlog - njihova zarada ) zatvorili taj port, pa se vise nemoze slati, kao i sa vecine stranih besplatnih SMS sevisa... Ako je neko poslao natrag SMS, dobio si ga na ICQ (sto mislim da jos uvijek radi)...

Ah, bila su to vremena... moglo se poslati 100 SMS-a dnevno...