Evo ja napravio svoj koncept, proradio mi Photoshop.




ovako sam to zamislio. onaj logo u sredini desktopa mi je kao start button i kad ga kliknete izlazi ono s ikonama što je iznad i ispod buttona. možete ih vrtjeti kuglicom gore dolje i tražiti nove shortcute. sa strane je sidebar o kojem ne moram puno pričati, svi znate čemu suži i to je to, možda još malo uredim sliku s nekim novo otvorenim prozorima ili tako nešto, ali možda.