Moibteli s kojih se mogu slati igre
Nokia (S60V2,S60V3)->Na ostale mobitele šalje se preko xplorer-a
Sony Ericsson(K700,K7500,te novi modeli)-prebaci se u folder "ostalo" te se šalje na druge putem bluetooh-a ili irda
LG (KG7900)->U folder "ostalo" te preko bluetooth-a na ostale (samo prvi firmware-i,na novim ne radi)
Motorola (v3x,v3i,v3xx)->Nemože (za krazr ne znam)
SIemens (C72,c65,sx1)-> može preko irda


Odgovori uz citat

Bookmarks