Izvorno postao Boys Naime muci me sto nemogu instalirat aplikacije i programe koji su SIS vrste. Zna li netko di je tu problem i kako ga mogu rjesiti? Znaci tvoj mob je symbian 9.1 3rd i trazi programe za taj symbian a ne za nek stariji i to ti je vjerovatno uzrok...uostalom sve imas u sticky temi
Pravila foruma
Bookmarks