E ja imam K750 al princip je isti. Ja sam svoj rastavljo nebrojeno puta. To ti je mali komad plastike koji kad otvoris poklopac kamere se pomakne i aktivira kameru i obrnuto kad zatvoris. Men prilikom pada mobitela puko taj mali komad plastike i sad mi kamera uopce ne reagira prilikom otvaranja poklopca. Tak da ti je sigurno nest s tim. Al moras skinit zadnju masku. A ni to ti nije komplicirano imas samo 2 sharafa.