Ti shvacas da su meni te slike u folderu "Slike" ?
U toj temi nista ne pise o tome...Pise o mjenjanju ikona u meniji,mijenjanju sistemskih ikona itd....Ali o ovome koliko ja vidim nista
Ti shvacas da su meni te slike u folderu "Slike" ?
U toj temi nista ne pise o tome...Pise o mjenjanju ikona u meniji,mijenjanju sistemskih ikona itd....Ali o ovome koliko ja vidim nista
Bookmarks