Moram obavjestit CXa na MSN da mu se netko logirao na cafe mobil account i poceo pisat pametne stvari...

a sada on topic...
sta fali stranim dokumentarcima?
ako ih uspijes skinut onda si toliki maher da ih i razumijes...
Nije engleski toliko tezak