Što se tiće ovog izobličavanja zvuka, prekidanja i općenito zvuk kao da pričaš s robotom - iste probleme sam primjetio na raznim mobovima i uzrok svemu je bio pad jačine signala (govorim za Tele2 mrežu koju i koristim).
E sad kako se nisi izjasnio oko mreže i uvjeta signala u kojima telefoniraš, preporučio bi ti da probaš sa nekim drugim mobom napraviti isti takav poziv na istom mjestu i ustanoviš da li je do moba ili kvalitete signala.
Isto tako, ako si siguran da nije do mreže, jesi probao maknuti prste sa moba/antene kad se pojavi taj problem? Znači, ulovi ga nekako kako smatraš da ne ometaš ili "pokrivaš" antenu.



) do isprekidanog glasa kako vas sugovornik katkada čuje.
Odgovori uz citat
Bookmarks