Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    ...ali se onda javljaju kojekakve peripetije, počev od neobjašnjivog šuma u slušalici do mikrofona koji zna varirati od izobličavanja glasa (tako da sugovornik u sekundi dok razgovara s vama pomisli da ste sišli u atomsko sklonište ) do isprekidanog glasa kako vas sugovornik katkada čuje.
    Što se tiće ovog izobličavanja zvuka, prekidanja i općenito zvuk kao da pričaš s robotom - iste probleme sam primjetio na raznim mobovima i uzrok svemu je bio pad jačine signala (govorim za Tele2 mrežu koju i koristim).

    E sad kako se nisi izjasnio oko mreže i uvjeta signala u kojima telefoniraš, preporučio bi ti da probaš sa nekim drugim mobom napraviti isti takav poziv na istom mjestu i ustanoviš da li je do moba ili kvalitete signala.

    Isto tako, ako si siguran da nije do mreže, jesi probao maknuti prste sa moba/antene kad se pojavi taj problem? Znači, ulovi ga nekako kako smatraš da ne ometaš ili "pokrivaš" antenu.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao xlr Pregledaj post
    Što se tiće ovog izobličavanja zvuka, prekidanja i općenito zvuk kao da pričaš s robotom - iste probleme sam primjetio na raznim mobovima i uzrok svemu je bio pad jačine signala (govorim za Tele2 mrežu koju i koristim).

    Isto tako, ako si siguran da nije do mreže, jesi probao maknuti prste sa moba/antene kad se pojavi taj problem? Znači, ulovi ga nekako kako smatraš da ne ometaš ili "pokrivaš" antenu.
    Pričam o VIPnetu. Zanimljivo da mi se isti problem javio i na SE K320i i to baš prije nekoliko minuta. Ali, zvuk kada upadne u takvo "stanje" se ne poboljšava sve dok ne prekinem vezu. Ne kužim u čemu je problem. E70 i 6680 su na istome mjestu imale izvrstan prijem. Sada N95, E65, K320i - isti problemi! Sumnjam da su sva tri pokvarena...

    Nego, da ne bude samo da se ja žalim, Apocalypso ima problema sa zvučnikom na svojoj N81 (mikrofon mu prekida), a ovaj problem s E65 sam našao i na Nokia.com forumu i na use-net grupi.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 96
    Posljednji post: 18-08-2008, 00:38
  2. Prijedlog: spajanje foruma "DECT telefoni" sa "Fiksni operateri"
    By Compov in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-04-2007, 15:03
  3. Ne mogu editirati "Ring Styles"
    By KingKomarac in forum Motorola
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-01-2005, 01:00
  4. Novi hit - "Mobilni telefon" - Laser Topalovic - Brka
    By lexus in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-01-2003, 00:33

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove