Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Wildfire, SE P1i
    Operater
    VIP, bonbon
    Godina
    35
    Postova
    634
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaj nije na vipu 3 mjeseca?? ugl neznam... na pretplati sam već 4 - 5 godina pa ne pratim to kako ide. hvala na savjetu. taman prije božića idem po bon onda...


    = Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
    Moze se i na simpi provjeriti putem USSD koda do kada vazi kartica. Kod je *100*1# i slusalica.
    ima to na vipu??? da znam baki i dedi provjerit jer oni uopće ne troše na mobu pa da znam kad im moram obnovit???
    ULTRAS CIBALIA VINKOVCI

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Winamp Pregledaj post
    ima to na vipu??? da znam baki i dedi provjerit jer oni uopće ne troše na mobu pa da znam kad im moram obnovit???
    Ne znam za vip. Jedan dan sam pokusavao ukucavati neke USSD kodove i slucajno sam ovo otkrio. Ali ubedljivo najbolji nacin provjere je onaj na Tele2, iako mi se datum preko izbornika na 333 i USSD koda razlikuje za 1 dan, tj. na izborniku mi kaze 1 dan vise, ali ok.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. bacate li tele2 kartice?
    By Yo!Gurth in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 22-06-2007, 14:57
  2. Odgovora: 65
    Posljednji post: 13-02-2007, 19:54
  3. Zamrzavanje SIM kartice kod Tele2
    By Djuka in forum Tele 2
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-08-2006, 22:10
  4. Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-06-2006, 12:06
  5. SIM Kartice na Tele2
    By nagy_os in forum Tele 2
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 21-03-2006, 09:32

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove