kaj nije na vipu 3 mjeseca?? ugl neznam... na pretplati sam već 4 - 5 godina pa ne pratim to kako ide. hvala na savjetu. taman prije božića idem po bon onda...
Izvorno postao moba2007
Moze se i na simpi provjeriti putem USSD koda do kada vazi kartica. Kod je *100*1# i slusalica.
ima to na vipu??? da znam baki i dedi provjerit jer oni uopće ne troše na mobu pa da znam kad im moram obnovit???
ima to na vipu??? da znam baki i dedi provjerit jer oni uopće ne troše na mobu pa da znam kad im moram obnovit???
Ne znam za vip. Jedan dan sam pokusavao ukucavati neke USSD kodove i slucajno sam ovo otkrio. Ali ubedljivo najbolji nacin provjere je onaj na Tele2, iako mi se datum preko izbornika na 333 i USSD koda razlikuje za 1 dan, tj. na izborniku mi kaze 1 dan vise, ali ok.
Bookmarks