...pikni joj onda k750 i miran si...možeš ga moddat, mjenjat ikone po želji itd... ali to je već offtopic tako da...
...pikni joj onda k750 i miran si...možeš ga moddat, mjenjat ikone po želji itd... ali to je već offtopic tako da...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Zašto OFFTOPIC kad je istina, u biti jako dobra preporuka, stime da bi E250 modao morao bi curi dati Crash Kurs za modanje do tada bi onda mob i tebe kroz prozor bacilaJoke !!
Kao šta je kolega napomenuo, za takve neke sitnce sa što manje zajebancije ide u obzir K seriju !!!
Bookmarks