U čemu je štos, ne znam. Kolega iz prvoga posta ima isti problem kao i ja. Na news grupi, info sam dobio od dosta pouzdane osobe.
A, opet sada nemam razloga da ne vjerujem Ici. Ne znam.
U čemu je štos, ne znam. Kolega iz prvoga posta ima isti problem kao i ja. Na news grupi, info sam dobio od dosta pouzdane osobe.
A, opet sada nemam razloga da ne vjerujem Ici. Ne znam.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Bookmarks