oceli w960 ikada izaci u prodaju,jer se to meni cini ili je ovo stvarno dugo ocekivan mob..pa svi sta su najavljeni kad i w960 su vec izasli,sta ceka sonyericsson....nikako docekat da izade pa da nam neko opisese kakav stvarno je..
oceli w960 ikada izaci u prodaju,jer se to meni cini ili je ovo stvarno dugo ocekivan mob..pa svi sta su najavljeni kad i w960 su vec izasli,sta ceka sonyericsson....nikako docekat da izade pa da nam neko opisese kakav stvarno je..
Bookmarks