Stvar je u analognom signalu. Vužgi Menu, odi na Image postavke. Igraj se sa Coarse (vertikalni šum), Fine (horizontalni šum) i Sharpness. Kad uspiješ maknut "šum", ak ti slika pobjegne iz centra, naknadno ju poštelaj na H i V-Posittion.

Na mojem je, kad lupim auto, slična situacija. Sitni font lijevo i desno je bistar, a prema sredini lagano zamučen. Imam opciju Clock i Focus, te pehanjem po njima dobijem bistri font .