= Citat = Izvorno postao Flashy Pregledaj post
Meni Gmail aplikacija ne radi na mobu, iako ostatak neta radi sasvim OK (pa i Opera, MSN i sl.). :|
Moguće da ne radi, neznam kolko su to do danas popravili ali ni meni nije radila na LGKG320. Ako koristiš W810 - trebala bi ti radit

Pogledaj i ovdje malo o kompatibilnosti i eventualno dodaj i svoj slučaj:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=35206