jel tko stavio 7.10? Ima kakvih problema/bugova il sve 5?
jel tko stavio 7.10? Ima kakvih problema/bugova il sve 5?
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Stavio sam ga čim je izašao, do sada nije bilo nikakvih problema. Imam ga doma i na poslu. Uz dodatak Crossovera vrti i dosta windows programa. Npr. neke programe za komunikaciju s mobitelima. Jedino nisam riješio samu komunikaciju s mobitelom zbog drugačijeg označavanja portova.
MS office 2003, Winrar, Irfanview, drugih se sad ne mogu sjetiti.
Čak je prošla i instalacija DirectX 9.0c, ali nisam uspio pokrenuti igre.
Neki dan sam probao i 64-bitnu verziju, ali osim da radi kao live distribucija ne mogu više reći.
Za one koje zanima vizualna strana, 3D efekti već su uključeni u distribuciju, ali nisu uključeni po defaultu nego ih treba posebno uključiti. Meni osobno Ubuntu djeluje vizualno puno bolje od XP-a, ali bi ga ipak svrstao ispod Viste.
Samo u odnosu na Vistu, Ubuntu ima jednu veliku prednost. Nema problema s driverima.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks