Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Ubuntu

Hybrid View

  1. #1
    :wonderfull electric:
    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Marija Bistrica
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    tele2
    Godina
    42
    Postova
    2.144
    Bodovi
    22.828
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel tko stavio 7.10? Ima kakvih problema/bugova il sve 5?
    When shit turns to gold, the poor will be born without ass

  2. #2
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao V3rt!g(o) Pregledaj post
    jel tko stavio 7.10? Ima kakvih problema/bugova il sve 5?
    Stavio sam ga čim je izašao, do sada nije bilo nikakvih problema. Imam ga doma i na poslu. Uz dodatak Crossovera vrti i dosta windows programa. Npr. neke programe za komunikaciju s mobitelima. Jedino nisam riješio samu komunikaciju s mobitelom zbog drugačijeg označavanja portova.
    MS office 2003, Winrar, Irfanview, drugih se sad ne mogu sjetiti.
    Čak je prošla i instalacija DirectX 9.0c, ali nisam uspio pokrenuti igre.
    Neki dan sam probao i 64-bitnu verziju, ali osim da radi kao live distribucija ne mogu više reći.
    Za one koje zanima vizualna strana, 3D efekti već su uključeni u distribuciju, ali nisu uključeni po defaultu nego ih treba posebno uključiti. Meni osobno Ubuntu djeluje vizualno puno bolje od XP-a, ali bi ga ipak svrstao ispod Viste.
    Samo u odnosu na Vistu, Ubuntu ima jednu veliku prednost. Nema problema s driverima.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Pokretanje igra tipa Call of Duty na Linuxu (Ubuntu)
    By .:SlayeR:. in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-05-2007, 21:52
  2. Kako urediti boot screen - WinXP i Ubuntu
    By xlr in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-01-2007, 01:44
  3. Linux software
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 22-10-2006, 21:46
  4. Programing E-books
    By zerobravo in forum Aplikacije
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 29-06-2006, 23:26

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove