Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Wireless

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Mobitel
    LG GT540 Optimus
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    87
    Bodovi
    4.233
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.233, Nivo: 15
    Bodovi: 4.233, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. 4 uređaja preko kabela, preko wirelessa u teoriji jako mnogo, no mislim da je do 32 uređaja u praksi (ako ne i manje, ne bih točno znao).

    2. odgovorio imatic

    3. Izračunati teško, isprobati lagano. Laptop i šeči se po kući/okolici kuće. Ovisi dosta i o wireless karticama koje se koriste (antenama njihovim etc.). Zidovi i sve prepreke utječu na signal, prekide ili opću nemogućnost spajanja preko wireless-a. Imaš program, Netstumbler koji ti pokazuje jačinu signala u dB.

    4. Taj uređaj ti mora biti spojen sa PC-em ili nekim drugim wireless uređajem (PDA, laptop), ali mora biti i spojen na adsl priključak

    5. router ima u sebi i modem integriran

    6. Tko ti je spojen možeš kontrolirati jedino preko samog uređaja, a na većinu (pa tako i tog Zyxela) se spajaš preko web browsera (Firefox, IE, Opera...), a mogućnosti poput max. brzine pojedinog uređaja i ograničavanja samog spajanja ti ovise o firmware-u (software-u tog routera), a ove mogućnosti koje ti želiš - mislim da jedan Zyxel nema.

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    SEe d750i
    Operater
    T-mobile
    Postova
    104
    Bodovi
    8.637
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.637, Nivo: 22
    Bodovi: 8.637, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vuco Pregledaj post

    6. Tko ti je spojen možeš kontrolirati jedino preko samog uređaja, a na većinu (pa tako i tog Zyxela) se spajaš preko web browsera (Firefox, IE, Opera...), a mogućnosti poput max. brzine pojedinog uređaja i ograničavanja samog spajanja ti ovise o firmware-u (software-u tog routera), a ove mogućnosti koje ti želiš - mislim da jedan Zyxel nema.
    Pa sta se ne moze to preko programa nekog?
    a koji modem bi to mogao ako zyxel nemoze?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. wireless network ??
    By dana in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-10-2006, 16:04
  2. Wireless - Sta je to ?
    By Celikkk in forum Aplikacije
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 18-08-2005, 01:05
  3. wireless
    By decek in forum Mreža
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-04-2004, 20:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove