Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Sony z7, SE x10
    Operater
    Tele2 (Simpa, Vip)
    Godina
    39
    Postova
    535
    Bodovi
    11.686
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    zato skineš s neta originalne windowse ali studnet edition. to je verzija koju koriste na faxu i studenti moraju instalirat windowse i jedan ključ ima njih na stotine. windowsi su legalni, ne trebaš nikakve patcheve ni ništa.
    nije to bas tako, jedan kljuc na jedne win, drugi put ih neces moc reg, probao ja, ako formatiras, moras od njih zatrazit novi i navest razlog zasto ti treba!
    cvita

  2. #2
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cvita Pregledaj post
    nije to bas tako, jedan kljuc na jedne win, drugi put ih neces moc reg, probao ja, ako formatiras, moras od njih zatrazit novi i navest razlog zasto ti treba!
    da, ali znaju ti stavit te ključevi na blacklistu jer vide da se updati skidaju (ili kak god već vide) sa istim ključem, ali iz različitih država a znaju kome su poslali takvu verziju sa tim ključem i odmah ga blokiraju.
    @tnt_tunja-neznam link, ali pogledaj onu temu o download stranicama. tamo imaš dosta foruma i sada skoro na svakom ima takva verzija.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Skin za windowse
    By marin in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-10-2007, 23:52
  2. Firefox Bookmark toolbar u više redova - ne radi više?
    By xlr in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 02-09-2007, 17:38
  3. T-Mobile slanje na servis - nikad više!
    By Lepy in forum T - Mobile
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 09-02-2007, 18:44
  4. Tele2-nikad više
    By malac in forum Tele 2
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 09-10-2006, 21:02

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove