Mda, samo da vas obavijestim - otišla mu matična. Mob je gotov i ne mrda, kako kažu dečki iz servisa. Popravak je prek soma KN tak da nema uopće govora o popravljanju. Do podataka se nikak nemre jer mob na niš ne reagira.
Eto šta se desi 5 dana nakon isteka garancije....![]()
Btw, točno negdje u ovo vrijeme prošle godine mi je crko i Siemens M65 - od istog kvara! Stvarno užas!
A niš, sad moram uzeti drugi iako bih i s ovim bio sretan sigurno još koju godinu....


Odgovori uz citat

Bookmarks