Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Lumia 820, 710
    Operater
    vip & Tele2
    Godina
    37
    Postova
    1.053
    Bodovi
    9.904
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne znam,meni je mob isto fora radi S40 softa i okretnog mehanizma. Da nije tako ženskast,možda bih ga i nabavio

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb-->Zapad
    Mobitel
    iPhone, 8800 SapphireArte
    Operater
    VIP + T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    600
    Bodovi
    14.343
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Bodovi: 14.343, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Balkanac Pregledaj post
    Ne znam,meni je mob isto fora radi S40 softa i okretnog mehanizma. Da nije tako ženskast,možda bih ga i nabavio
    eventualno crni...ali ružičasti..mislim svako ima svoj ukus i odabir..
    IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT
    ..... LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATE ....

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    D<-->HR
    Mobitel
    Samsung SGH-C140
    Operater
    Vodafone D, Tomato
    Postova
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Balkanac Pregledaj post
    Ne znam,meni je mob isto fora radi S40 softa i okretnog mehanizma. Da nije tako ženskast,možda bih ga i nabavio
    e to je i meni isto fora,al ako se klima ko na mnogim kliznim mobitelima onda zaj..

    kaj ima bit na njem zenskasto?boja mozda?
    mislim da su davno prosla ta vremena kad se govorilo ,crvena je zenska,plava muska i tak to.
    moj prvi auto je bio fiat uno u drececoj pink boji,nisam bio primjetio da me je netko cudno pogledao,niti mi je netko nes cudno rekao
    moja bivsa bila odusevljena :-))


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove