Možda lupam bez veze,
ali ako možda neko nije znao
BABI
ima svoju stranicu!
http://www.babinokia.com/
Možda lupam bez veze,
ali ako možda neko nije znao
BABI
ima svoju stranicu!
http://www.babinokia.com/
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
ima li tko temu za nokiu 62 88 koja če raditi da je neki sat sa kazaljkama da naravno sat radi na ekranu mobija dosta sam ih probao ali neče pa neče zašto je nokija tako slaba sa tim temama moj stari ericsson je imao bezbroj tema pa čak i akvarij i ribe plivaju i miču se da li ima tako nešto i za ovo razvikano čudo od nokije 6288.Po ovome šta sam našao ericssonu nije ni do koljena!!!!Ako tko ima nek stavi lil nek me uputi da skinem di treba ići!
Hvala unaprijed....
Bookmarks