Pa ako je u bridge mode-u onda radi net samo na jednom kompu. tj. onaj koji se spojio. Bridge mode je direktna llinija dok se na router modeu paketi dijele. Moze se i prek wlana spojiti ali samo onda kad nijedan komp nije na netu.
Eto mislim da to tako radi, ali bolje si iskljuci wlan ak mislis da ce ti netko krasti promet.


Odgovori uz citat

Bookmarks