
Izvorno postao
zerobravo
sinoć je bilo meni neobjašnjivih problema sa mobile carnetom;
negdje oko 6-7 navećer dogodilo se to da se (meni po običaju) sam od sebe restartao modem (Huawei HSDPA) dok sam ležao na krevetu, i nakon cca pola sata odem na net i pola stvari nije radilo, konkretno - mogao sam otvarati portale poput Index-a, Net-a, Monitor-a, Nacional-a, ali nisam mogao otvarati niti jedan forum, niiti domaći niti strani (cafe.mobil, fer2.net, PCExpert, warezws, warez-bb) niti neke stranice tipa mobilni svet, gsm arena, te sam recim omogao otvorit vip portal i poslat sms, a moj.t-mobile ne. također nisam mogao otvoriti niti gmail (niti gtalk) a fer-mail sam mogao.
niti jedan yahoo widget nije radio, kao niti jedan IM (ICQ, MSN, Skyte, GTalk). Skroz neobjašnjivo, dok odjutra sve uredno radi.
Bookmarks