Izvorno postao bubbaloo kaj ce sad bit mozda bolja pokrivenost nego sa vip-om?? moram priznat da jos nikad nisam bio u prilici da razgovaram u vip-roamingu pa me eto zanima Ne radi se o pokrivenosti nego prijenos podataka (MMS, GPRS,.....) bi po ovom tekstu trebao biti omogucen i u roaming-u
ONE X & Sensation & Desire by HTC
Izvorno postao kokibj Ne radi se o pokrivenosti nego prijenos podataka (MMS, GPRS,.....) bi po ovom tekstu trebao biti omogucen i u roaming-u Kaj to dosad nije bilo moguce? ak je tak onda nije ni cudno da su prekinuli suradnju
Pravila foruma
Bookmarks