ima lanchat.
Kao msn ili yahoo ali u lanu.
Bio je u jednom br. Bug-a.
Ima i neki VideoLan valjda video u lanu.
EDIT:Sada vidim da ti treba bez install.
Znam da moze prek cmd ali se nesjecam kako.
ima lanchat.
Kao msn ili yahoo ali u lanu.
Bio je u jednom br. Bug-a.
Ima i neki VideoLan valjda video u lanu.
EDIT:Sada vidim da ti treba bez install.
Znam da moze prek cmd ali se nesjecam kako.
Bookmarks