Evo ja sam zvao jednog tipa iz oglasnika koji prodaje K850,cijena 450 eura,ali ih je sve prodao već...

Btw,gledajući malo po youtubeu reviewe od K850,zamjetio sam jednu (meni) zanimljivu stvar. Kada se pregledavaju slike i kada ih se zumira,to sve ide glatko,a ne kao na primjerice K800,gdje ide prvo 1,2x pa 1.5x pa 2x zoom... Na K850 samo stisnete dokle hoćete da vam zumira i onda pustite,ako kužite šta hoću reć To mi se čini i puno ljepše a i praktičnije budući da ja često prepisujem tuđe bilježnice preko moba (slikam pa kasnije prepisujem,da ne gnjavim ljude sa posuđivanjem bilježnica)