Piše da će bit u dvije verzije boja: metal i black
našla sam i ove slike, neznam jel to taj mob??? to je valjda za azijsko tržište ili kaj???
Zamolio bih sve da se skuliraju sa velicinom slika!!
Piše da će bit u dvije verzije boja: metal i black
našla sam i ove slike, neznam jel to taj mob??? to je valjda za azijsko tržište ili kaj???
Zamolio bih sve da se skuliraju sa velicinom slika!!
Zadnji uredio ..:|AnyCall|:.. : 25-10-2007 u 22:31
Bookmarks