Da, ludnica, ja kad sam vidio ovo na areni samo sam osmjeh razvuko i odahnio, NAPOKON! Gledam jel bilo, čini mi se da nije, pa reko ajd idem podjelit sreću s ljudima.
Milion punjaća, autopunjaća, koji mob imam, ovaj punjać mi je na poslu, ovaj doma na katu, traži, petljaj...
Ovako neće bit krepavanja mobova, gdje kod dođeš punjać postoji, uđeš u birtiju, u auto, u svaki ured, ma jednostavnije svima milion puta!



Odgovori uz citat
Bookmarks