Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    HTC Desire, E63
    Operater
    VIP,Tele2, T-mobile
    Postova
    385
    Bodovi
    16.945
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero1985 Pregledaj post
    bolje se isplati onda u vipu ono 4za nulu... tamo das 400kn imas sve besplatno (I poruke). isto je ograniceno minutama ali u vipu imate 1500, u fiksnoj 500 prema ostalim mobilnim 400 i 500 poruka....
    Samo što je tamo fiksna i ostale mreže od 19-07 i vikendom.

    Sve u svemu, i jedni i drugi izgleda misle da su Hrvati čuli za nekakvo flat telefoniranje na Zapadu, ali da nemaju pojma što je to, pa sad prodaju maglu.

    P.S. Ovo je u biti kako funkcionira pretplata (tj. plan) u Americi i Engleskoj: platiš X i dobiješ toliko "minuta"
    T10 -> T28 -> T630 -> x700 -> K800 ->E63 ->HTC Desire -> K800 (zamjena :) -> JiayuG3 ->S4 ->S6 -> Huawei Mate 8 -> Note 8 -> Xiaomi Mi11

  2. #2
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Hamanu Pregledaj post
    ...P.S. Ovo je u biti kako funkcionira pretplata (tj. plan) u Americi i Engleskoj: platiš X i dobiješ toliko "minuta"
    Opet zavisi koja mreža i kakva tarifa. Znam da primjerice u T-Mobileu u SAD-u ti nakon potrošenih minuta se naplaćuju i odlazni i dolazni pozivi.

    A ova tarifa bi mogla značiti da bi se relativno uskoro mogla pojaviti neka "normalnija" flat tarifa.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    HTC Desire, E63
    Operater
    VIP,Tele2, T-mobile
    Postova
    385
    Bodovi
    16.945
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U SADu se uvijek naplaćuju i dolazni i odlazni pozivi. Kad zovem frenda u SAD preko skypa, skidaju mu se "minute" bez obzira ko zove. Američki telekomi smislili su foru kako da duplo naplate svaki poziv a t-mobile se brzo prilagodio
    T10 -> T28 -> T630 -> x700 -> K800 ->E63 ->HTC Desire -> K800 (zamjena :) -> JiayuG3 ->S4 ->S6 -> Huawei Mate 8 -> Note 8 -> Xiaomi Mi11


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. total video player problem
    By 1142007 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-08-2007, 14:27
  2. problem s total overdose
    By reno666 in forum Igre
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-01-2007, 16:14
  3. P910i - Total IR Remote
    By B@re in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-02-2006, 00:21
  4. total ir remote 3650 problem
    By 1142007 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-09-2005, 21:30
  5. Rome Total War
    By Rvs_Gamer in forum Igre
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-02-2005, 15:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove