Ja bi najviše volio mali nogomet da se napravi,onako,s puno onih fora,driblinga...ako me kužite,to bi mi bilo zanimljivo igrat,čak i zbog manjeg terena,pa je zanimjivije....soccer rasturam,fifu isto tako,pa bih volio sad neku malu promjenu poput ove....