Ajmo od pocetka... Spajas se preko IR-a na neki mob? Preko Java VM-a pokrenes Operu Mini i sto te trazi?
Ajmo od pocetka... Spajas se preko IR-a na neki mob? Preko Java VM-a pokrenes Operu Mini i sto te trazi?
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Da, na k750i (s w800 soft, ali to nije bitno). Spajanje radi, ali Operu ne mogu pokrenut jer mi izbaci "java exception" error poruku. Odem na IBM Java VM i tamo mi kaze "kliknite install", to napravim pa mi izbaci "enter the url of the midlet that you would like to install".
Ubacim url midleta, ali ga ne nalazi, a preko kompjutera ga mogu skinut.
http://midlet.org/repository/reqwire.../WebViewer.jad
update: e, ovo je za webviewer, uspio sam to sredit da radi preko jartoprc![]()
thnx.
opera i dalje ne radi, ali to je sad manje bitno..
Zadnji uredio cartmann : 10-10-2007 u 23:55
Bookmarks