Na starijim modelima je bio problem kad si izbriso iz moba melodiju koja se koristila pa te nije puštau detalje imenika i zvona, rješavalo se brsanjem melody .db fileova, sad već p2ktools imaju "fix mlelody db."
Ali mislim da na v3x to nije problem.
Na starijim modelima je bio problem kad si izbriso iz moba melodiju koja se koristila pa te nije puštau detalje imenika i zvona, rješavalo se brsanjem melody .db fileova, sad već p2ktools imaju "fix mlelody db."
Ali mislim da na v3x to nije problem.
Bookmarks