Na starijim modelima je bio problem kad si izbriso iz moba melodiju koja se koristila pa te nije puštau detalje imenika i zvona, rješavalo se brsanjem melody .db fileova, sad već p2ktools imaju "fix mlelody db."
Ali mislim da na v3x to nije problem.