= Citat = Izvorno postao Dr. Beast Pregledaj post
Da li je K750i u Tele2 paketu brandiran? Da li su uopće njihovi mobiteli brandirani? Pretpostavljam da je zaključan.

Niti jedan mobitel iz TELE2 ponude nije brandiran jer još uvijek ne postoji a vjerojatno ni neće njihov prilagođeni softver za telefona (za razliku od T-Mobile,Vodafone,H3G,Orange i sličnih većih mreža).
Nekidan sam imao baš K750 iz TELE2 paketa i nemože bit tvorničkiji soft. u njemu.Čak ima i QuickShare na naljepnici pod tipkovnicom (što je jako rijetka pojava kod nas).

A to što imaju predefinirane postavke je normalno,čak i olakšava gnjavažu sa nabavljanjem istih kada zatrebaju.