Ljudi, koji su vam na kraju najbolji driveri za cameru? Stavio sam ove kriomag dirvere, ali mi je jako tesko postici ostru sliku, odnosno, jako tesko mi je postici da se ne zamuti pri visokoj kvaliteti. Kad ispadne čista, slika je izvrsna, ali tesko mi je to postici.


Odgovori uz citat

Bookmarks