
Izvorno postao
alex1
Meni istiće ugovor u 10 mjesecu!Nitko mi drugi nije dostupan! i sad mene zanima kaj ja moram produživat ugovor ili to oni automatski produže ako vide da ja nakon 10 mjeseca koristim njihove usluge?I opet sam s T-comom vezan godinu dana? ili ako jedan mjesec ne koristim internet ne plačam im brzinu ili svejedno plačam?
Bookmarks