Join Today

Vidi rezultate ankete: ocijenite kako izgleda

Glasači
28. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • 1

    6 21,43%
  • 2

    8 28,57%
  • 3

    7 25,00%
  • 4

    4 14,29%
  • 5

    3 10,71%
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    K750extreme, MDA Vario
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    606
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nista posebno, baca na t610.

    ja sam od svoga ucinio unikat.. ok ima ih nekoliko takvih na svijetu ali uvijek izaziva cudenje kod ekipe.

    srednja maska od w800, joystick od w800, od nedavno tipkovnica od w800 a prednja i zadnja od k750.
    Siemens c35i>Nokia 5210>Siemens MC60>Samsung E300>SE F500>SE K750i>SE Z530i>MDA VARIO>SE K800i> SE W900i>SE K550i>SE K770i>MDA VARIO again...

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Sony z7, SE x10
    Operater
    Tele2 (Simpa, Vip)
    Godina
    39
    Postova
    535
    Bodovi
    11.686
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Mario* Pregledaj post
    nista posebno, baca na t610.

    ja sam od svoga ucinio unikat.. ok ima ih nekoliko takvih na svijetu ali uvijek izaziva cudenje kod ekipe.

    srednja maska od w800, joystick od w800, od nedavno tipkovnica od w800 a prednja i zadnja od k750.
    koliko sam ja dobro shvatio stavio si prednju masku od k750 a tipkovnicu od w800, kak si to uspio kad nisu iste?
    cvita

  3. #3
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cvita Pregledaj post
    koliko sam ja dobro shvatio stavio si prednju masku od k750 a tipkovnicu od w800, kak si to uspio kad nisu iste?
    Isto to sam i ja mislio pitat

    I ja sam davno imao ideju ofarbati masku od D750 u potpuno sivu. Većim djelom je siva, srednja maska je isto siva, samo zadnja i rubovi po prednjoj su svjetloplavi. Tipkovnica siva, kromirane navi-tipke
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    K750extreme, MDA Vario
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    606
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cvita Pregledaj post
    koliko sam ja dobro shvatio stavio si prednju masku od k750 a tipkovnicu od w800, kak si to uspio kad nisu iste?
    mogao si sam shvatit da se ne radi o tipkovnici koja je dio maske nego vec hardware, ili drugacije receno, stavio sam tipovnicu od w800, ona sa narandastim ledicama.


    isto kao gore. i ok nije unikat.. ali u mom kvartu 100%.
    Siemens c35i>Nokia 5210>Siemens MC60>Samsung E300>SE F500>SE K750i>SE Z530i>MDA VARIO>SE K800i> SE W900i>SE K550i>SE K770i>MDA VARIO again...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Rastavljanje K750i [zadnja maska]
    By Mario* in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-05-2007, 16:27
  2. v3 i nokia hand free
    By funn70 in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-05-2007, 17:48
  3. Second hand shop
    By Don Dumbuška in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 18-02-2007, 21:57
  4. Samsung N 500 & hand-free problem
    By Miro in forum Samsung
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-2003, 21:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove