ovak, desni klik my computer -> hardware -> device manager ->dvd/cd-rom drivers -> i pogledaj koji je model pržilice odeš na lg stranicu i nađeš za nju firmware i softer za firmware pa skineš to, pokreneš software za firmware i pokreneš snjime firmware i update napraviš i sve je to
i ako ti crkne garancija ti vrijedi..jer je to službeni update, tak da se nemaš ćega bojat...al neće stat 1000 puta sam već radio nikad nisam imal problema...
You Hack me!
We Hack you! by cafe.mobil team
http://gb.lgservice.com/gcsc/b2c/hpi/main
Jel bi mozda bilo to?
Ali ima problem, nepise da je za Vistu, a ja imam vistu??
Evo kaj da ti velim nego veliko H V A L A! Snima 16*, sad cu si jos za dvr-rom, i cd-rom stavit novi firmware!
Hvala na pomoci!
Evo opet isti problem!
Na jednoga je super snimio,a tri je sjebao, sad isprobavam na RW, pa da vidimo kaj bu sad napravil!
Živce će mi popiti!
Bookmarks