Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
    Flešanje ću pustit kao zadnju opciju,nisam nikad radio, zna mi tu i tam nestat struje pa da nebi pržilica u smeće..... Tako da to ostavljam kao zadnju opciju!
    I traxdata je u banani veliš?Kaj se onda isplati kupiti, a da valja, provjereno znam da je Omega za smeće i to sranje više nikad neću kupovat, Kvark je recimo ok za cijenu, ali za traxdata to si nisam mislio da bi tak moglo biti.
    kolega nece ti se nis desit, fleshanje traje 2-3 min, nemaš kaj zahebat, traxdata je otišla u vražju mater, verbatium to i samo to!
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao microhard Pregledaj post
    kolega nece ti se nis desit, fleshanje traje 2-3 min, nemaš kaj zahebat, traxdata je otišla u vražju mater, verbatium to i samo to!
    Jel mi možeš objasnit malo kak se flesha, koji mi program treba za to, jer nemam blage veze kak to ide!
    Pržilica je LG i di naci flesh za nju?

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
    Jel mi možeš objasnit malo kak se flesha, koji mi program treba za to, jer nemam blage veze kak to ide!
    Pržilica je LG i di naci flesh za nju?
    ovak, desni klik my computer -> hardware -> device manager ->dvd/cd-rom drivers -> i pogledaj koji je model pržilice odeš na lg stranicu i nađeš za nju firmware i softer za firmware pa skineš to, pokreneš software za firmware i pokreneš snjime firmware i update napraviš i sve je to
    i ako ti crkne garancija ti vrijedi..jer je to službeni update, tak da se nemaš ćega bojat...al neće stat 1000 puta sam već radio nikad nisam imal problema...
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://gb.lgservice.com/gcsc/b2c/hpi/main
    Jel bi mozda bilo to?
    Ali ima problem, nepise da je za Vistu, a ja imam vistu??

  5. #5
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo kaj da ti velim nego veliko H V A L A! Snima 16*, sad cu si jos za dvr-rom, i cd-rom stavit novi firmware!
    Hvala na pomoci!

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
    Evo kaj da ti velim nego veliko H V A L A! Snima 16*, sad cu si jos za dvr-rom, i cd-rom stavit novi firmware!
    Hvala na pomoci!
    daj reci si nakraju flesh napravil?!
    odlicno!
    Nema na ćemu zato smo tu...ako trebaš kaj javi se!
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo opet isti problem!
    Na jednoga je super snimio,a tri je sjebao, sad isprobavam na RW, pa da vidimo kaj bu sad napravil!
    Živce će mi popiti!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. TV kartica, problem sa snimanjem u DVD format
    By alex1 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-04-2007, 16:41
  2. Cudan problem s snimanjem zvuka na N93
    By filipv in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-03-2007, 16:34
  3. Problem sa snimanjem videa! (N6600)
    By Gamer in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-01-2006, 00:14
  4. Najjeftiniji mob sa video snimanjem
    By Flejmka5 in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-02-2005, 10:58
  5. problem sa snimanjem na mini-disc
    By Such in forum Glazbene i video komponente
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 06-04-2004, 07:16

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove