Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia 6630
    Operater
    VIP
    Postova
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @status - prijatelju ajde please malo provjeri što pišeš prije nego napišeš jer neke stvari koje si naveo nisu točne...

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao avaya Pregledaj post
    @status - prijatelju ajde please malo provjeri što pišeš prije nego napišeš jer neke stvari koje si naveo nisu točne...
    šta nije točno, lijepo jasno kaži što ne valja,a sve valja. nemoj glumit misterioznost i mudrost.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Koj mobitel da uzmem
    By Sony Ericsson in forum Nokia
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 29-01-2007, 23:26
  2. 6670 vs. 6630 - sto da uzmem???
    By amdhammer in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 21-08-2006, 15:28
  3. koji mob da uzmem od ovih?
    By ogi in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-05-2006, 21:49
  4. ADSL dal da ga uzmem ili ne uzmem
    By OuttaControl in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 09-11-2005, 23:10
  5. e ljudi šta da si ja uzmem
    By Daniel Morales in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 04-01-2004, 23:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove