@therrlu: da al pogledaj koja je to cijena na ne nudi ni upola od ovih hp-a i još je kućni model
nego...našao sam za 6700kn HP Pavilion dobavljiv u hr samo neznam isplati li se ovo uzeti, 10puta je jači od svih ovih samo što je kućna serija
http://www.grc.be/N_frame.html?http:..._art_2464.html


Odgovori uz citat

Bookmarks