hm, koristim taj servis i nemam problema sa kašnjenjem, doduše nedavno sam primjetio da za dio poruka poslanih sa tog servisa nema izvješća, ali poruka svejedno stiže.
poruke si možeš proslijediti samo ako imaš uključenu i uslugu mail2sms!
pozdrav
hm, koristim taj servis i nemam problema sa kašnjenjem, doduše nedavno sam primjetio da za dio poruka poslanih sa tog servisa nema izvješća, ali poruka svejedno stiže.
poruke si možeš proslijediti samo ako imaš uključenu i uslugu mail2sms!
pozdrav
Kako se ta opcija ukljucuje i vrijedi li to samo za t-mobile ili i za ostale mreze?
U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!
kakav pak sad mail2sms !?![]()
Uključeno mi je da mi dolazi izvještaj kad mi dođe nekakav e-mail (recimo proslijeđen sa g-maila, ili nekog drugog).
ako je to to, zašto mi onda ne dođe poruka kad mi je netko posalo SMS na tu stranicu??
Da li se taj mail2sms uključuje negdje na moj.t-mobile stranici ili negdje drugdje ?
BTW: i meni kasni to izvješće sa mailovima u zadnjih par dana. i to kani koji sat...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Ja sam si napravio preusmjeravanje sa jednog mail računa na mail od moj.t-mobilea, ali čim je mail veći od 1MB pošiljaocu se javi greška da mail nije poslan, tj. da ga ja nisam primio jer je sandučić na moj.t-mobileu od 1MB. Kako mogu napraviti da dobijem samo tekst, bez attacha ili slika, tj. prvih 160 znakova, koliko i stane u SMS?
Bookmarks