Izvorno postao ::diaboliq:: Ono nije tip, ono je ŽENA, ima XXX kromosom LOL. bas se losem osjecam, u depresiji sam, mislim da lose izgledam.. lool
mogu voljeti samo onoga koji je po svojim osobinama dovoljno sličan meni da u njemu mogu voljeti sebe
Pravila foruma
Bookmarks