Izvorno postao grizli1 dali bi ja mogao npr. stavit sw od w710i http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone1=1562 ja sam muto što se tiče flešanja ovog tipa u odnosu na majstore koji pohode ovaj forum , ali je i meni jasno da je i ovo nemoguće.
Pokušaj staviti pristojniji potpis! Sljaka!
Pravila foruma
Bookmarks