ja sam uzeo ovog 6715b, ali nije turion nego sempron i prezadovoljan sam
ja sam uzeo ovog 6715b, ali nije turion nego sempron i prezadovoljan sam
iPhone 5s 16 GB
HP mi je dobar, ali kazu svi da je intel bolji.E sad taj Fujitsu-siemens ne znam kakav je.HP je ipak neka marka.Ima li netko fujitsu siemens?
Bezi od AMILA. Los ekran, slab ugao vidljivosti, VIA chipset koji je spor a osim toga ne podrzava Windows XP. I ako instaliras bice muke s drajverima. Te ovo radi, ovo ne. Vise se isplati dati malo vise i uzeti HP.
Drugar je kupio AMILO 1705 i jednostavno XP nece da ser instalira jer nema podrske za SATA za taj chipset u Windowsu. Sa druge strane nije ga moguce ubaciti sa F6 jer nema flopy ...
Bookmarks