evo me...nemaju anravno 8800 niti 7900...likovi pojma o pojmu nemaju ja znam vishe nek oni al ajde dobro..to su samo trgovci..jelda?
e ali dobra stvar je kaj imaju totalno krive cjene na netu nego tamo..tam su jedno 10% niže..
tak da sam uzeo
1010045 MB Gigabyte P35-DS4, s775, iP35, DDR II, SATA II, RAID, FW, GLAN 988.43kn
Intel core duo E6550 box, 2x2.33MHz 1333MHz 1103.85kn
DDR2 1GB 800MHz kingmax 245kn x2
HDD Seagate (nema hitachi) 320gb 16mb,s-ata300 519kn
PSU Fortron bluestorm 500W 462.54kn
thermaltake soprano black 503.34kn
vga..eh...
powercolor radeon x1950pro silent 969.03 +
glacialtech gt-f1 fan card vga hladnjak 57.24
thermaltake icage hdd modul koji pretvara 5" u 3x3.5"
+sklapanje= 6518.96

u ***** ti mater...sad vidim..na rachunu mi nema pdva..zato i je jeftinije..pas kosti glupu..nije mi to tam mogel reć...evo pdv je samo 1175.55kn
sad treba čekat do srijede