e70 je vrhunski stroj.pitaj forumase koji je imaju,konkretno Mobya.
Izvorno postao Vepar e70 je vrhunski stroj.pitaj forumase koji je imaju,konkretno Mobya. Koji škripi sve u šesnajst,ja ga nebi mjenjo s obzirom na tvoje godine mislim da ti je multimedija najbitnija a tu je jaca n91....
Pravila foruma
Bookmarks