sa FER-a na zdravstvenu, ha?...ljepo je to zvanje, humano![]()
što se to može vanredno studirat?...e to nisam znala...koliko ja znam ne...il je to nešto novo?
sa FER-a na zdravstvenu, ha?...ljepo je to zvanje, humano![]()
što se to može vanredno studirat?...e to nisam znala...koliko ja znam ne...il je to nešto novo?
Bookmarks